Vítejte v notářské kanceláři JUDr. Josefa Láta. 

Notářská kancelář v samém srdci Pardubic čeká na vaši návštěvu. Jsme čtyři usměvaví profesionálové s dlouholetou praxí v notářském oboru a rádi vám pomůžeme vyřešit veškeré vaše záležitosti. Vyslechneme vaše přání, navrhneme nejlepší postup a postaráme se o kompletní notářský servis. Rychle, korektně, profesionálně.

Zajistíme notářské služby pro obchodní společnosti, majetkové smlouvy manželů i převody majetku a nemovitostí včetně notářské úschovy. Sestavíme závěť i další dokumenty pro případ smrti. Samozřejmostí jsou notářská ověření a výstupy z veřejných informačních systémů (Czech POINT).

Kdo na vás čeká v naší pardubické kanceláři?

JUDr. Josef Lát
Notář

Svou bohatou praxi v notářské činnosti odstartoval již v roce 2004 jako notářský koncipient. Později se stal notářským kandidátem a pokračoval na pozici zástupce notáře, aby byl v roce 2014 jmenován notářem se sídlem v Pardubicích.

Mgr. Michaela Součková
Notářská kandidátka

JUDr. Michal Kacer
Notářský kandidát, zástupce notáře

Michal Kacer začínal v naší notářské kanceláři od roku 2015 studentskou praxí. V roce 2016 navázal na působnost v kanceláři jako notářský koncipient a od roku 2021 je notářským kandidátem.
 

Jana Veselá
Notářská tajemnice


Domluvte si schůzku  hned teď!

Postaráme se o kompletní notářský servis pro všechny vaše záležitosti. Těšíme se na vás v naší pardubické kanceláři. 

+420 601 366 890

jlat.notar@enkcr.cz